HAKKIMIZDA

Yurdumuza kayıt olan her öğreci bize emanet edilmiştir Öğrencilerin rahatını, güvenliğini ve sağlığının devamlılığını sağlayarak onların eğitim hayatlarını en güzel şekilde tamamlayıp, başarıyla bitirmeleridir. Evlatlarını bize emanet eden öğrenci velilerine de gözleri arkada ve endişe içinde kalmadan, güven ve huzurlu bir şekilde okullarını bitirmeleri gayemizdir.

  • Yurdumuz İhlas Vakfı’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.Gençlik ve spor bakanlığı ve valiliğin denetimiyle konforlu ve temiz Bir ortam sunmaktadır.
  • Yurdumuz Kuzeykenttedir. Ana Kampüse 10 dk. yürüme mesafesindedir.
  • Odalarımızın 1,3 ve 4 kişiliktir.4 Kişilik odalarımız hariç tüm odalarımızda tuvalet banyo vardır.
    Yurdumuz merkezi sistemle ısıtılmaktadır.1.sınıf lüks yemekhanemizde sürekli değişen en az dört çeşit kahvaltı verilmektedir
  • Mevsimlere ve günlük kalori ihtiyacına göre hazırlanan zengin çeşitli 3 öğün yemek verilmektedir.Yemek çeşitleri öğrencilerin isteklerine göre tanzimedilmektedir. Öğrencilerimizin çamaşırları ev tipi otomatik çamaşır makinasıyla yıkanır, kurutma makinesiyle kurutulur.Sessizliğin sağlandığı düzenli ve rahat ders çalışma odalarımız mevcuttur. Öğrencilerin derslerine de yardımcı olunmaktadırLokal ve kantinimizde Uydu antenli televizyonla çeşitli kanallar izlenebilmektedir.İnternet hizmetimiz bulunmaktadır. (Yurda ait bilgisayarları kullanabilme,kendi bilgisayarını getirebilme ve ADSL bağlantılı internet odası)Öğrencilerin 24 saat danışabilecekleri kendileriyle ilgilenebilecek rehber, psikolojik danışmanlar ve gece sorumlusu vardır.Öğrencilerimizin başarı durumu takip edilip, gerekli hallerde velisine bilgi verilir.Sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz çok çeşitlidir. (Tarihi ve turistik yerlere geziler ve piknikler, halı saha futbol turnuvaları, geleneksel çiğköfte ziyafetleri,bilgi yarışmaları,konferanslar, geleneksel mezuniyet törenleri vs.)Yurdumuzda güvenlik açısından gerekli fiziki ve idari tedbirler alınmıştır.Ankesörlü telefonumuz vardır.Sevgi, saygı ve hoşgörüye dayalı bir yurt ortamı isteyenlerin ,yurda geldiğinde huzur bulacağı tek adrestir.
  • Lobimizde dinlenebilir, arkadaşlarınızla hoş sohbet ve muhabbet ortamı içinde bulunabilirsiniz,günlük gazetenizi okuyabilir, yanında içeceğinizi yudumlayıp aynı anda TV izleyebilirsiniz.Yurt idaremiz sizin için sıcak bir aile ve arkadaş ortamı oluşturmak için bütün gayreti göstermektedir, güleryüzlü ve sıcakkanlı personelimizle kısa zamanda kaynaşan öğrencilerimiz yabancılık çekmemektedir.    
  • Sıcak aile ortamımız ve deneyimli kadromuz ile rahatınız ve huzurunuz için tüm imkanları sağlayabilmek en büyük hedefimizdir.      

Her şey öğrencilerimizin rahat,huzur ve başarısı için …
Sevgilerimizle…