YURDUMUZ

Odalarımızda:

Odalarımız 1,3 ve 4 kişiliktir.

Banyo – WC’ si bulunmaktadır.
Odalarımız merkezi ısıtma ile ısınmaktadır.
Odalarımızda sizin rahatınız için oda dekorasyonu yapılmıştır.
Nevresim ve çarşaflar yurt tarafından temin edilmektedir.
Odalarımız personelimiz tarafından günlük olarak   temizlenmektedir.
Her odada kablosuz sınırsız internet hizmeti   verilmektedir.
Her öğrenciye kilitli dolap sunulmaktadır.
Koridorlarımız kalebodur ile   döşenmiştir.

İdari Odalar
Yurdumuzda barınan öğrencilerin rahatını sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için, 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 1Yönetim Memuru, 1 Eğitimci, Aşçı, Aşcı Yardımcısı ve hizmetleri ile günün her saati ve tatil günlerinde de hizmet vermekte, öğrencilerimizin problemleri ile yakından ilgilenmekteyiz.

Kütüphane
Yurttaki bütün arkadaşların, günün her saatinde kolayca ulaşabilecekleri içerisinde ders kitapları, ansiklopediler ve çeşitli dergilerden oluşan zengin bir kütüphane bulunmaktadır

Yatakhane
Öğrencilerimize rahatça dinlenebilmeleri için, müstakil, bakımlı, temiz ve sessiz bir yatakhane imkanı sağlamaktayız.Öğrencilerin yatakhaneleri düzenli olarak hergün temizlenmekte ve nevresimlerin temiz kalması sağlanıyor.

Yemekhane
Yurdumuzda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Gıda mühendisi kontrolünde temiz, sağlıklı ve öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak, yüksek kalorili yemek çıkmaktadır.Yemek seçimini öğrencilerimize bırakıyoruz

Kantin ve TV Odası
Yurdumuzda öğün yemekleri dışında yiyecekiçecek ihtiyaçları için kantinimiz bulunmaktadır. Soğuk ve sıcak meşrubatlar, tost, bisküvi vb. yiyecekler uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca öğrencilere, sohbet edebilecekleri ve TV izleyebilecekleri bir ortam hazırlanmıştır.

Banyo


Öğrencilerimize, hergün sıcak su ile banyo yapma imkanı sunmaktayız.
Temiz hijyenik sağlıklı her gün,banyo ve wc temizlikleri günlük deneyimli personel tarafından itina ile yapılmaktadır.Temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına ve hijyen standartlarına uyumlu seçilmektedir.

Çamaşırhane
Görevli personel nezaretinde, en kaliteli deterjan kullanılarak tam otomatik ev tipi çamaşır makineleri ile öğrencilerimizin çamaşırları özel olarak yıkanmaktadır. Çamaşırlar yıkandıktan sonra, kurutma makinalarında kurutulmaktadır.

Revir
Öğrencilerimize hastalandıklarında çabuk iyileşebilmeleri için Revirimiz mevcuttur.

Dinlenme Salonu

Öğrencilerimizin boş zamanlarında dinlenebilecekleri ve arkadaşlarıyla sohbet etmek için kullanabilecekleri odalarımız mevcuttur.